Pomáhejte
s námi

Jste starší 15 let, máte čas a chuť pomáhat? Rádi vám nabídneme prostor k seberealizaci a smysluplnému využití volného času s našimi klienty. Ze zkušeností víme, že jejich radost dokáže zdvojnásobit tu vaši. Mnoho dobrovolníků od nás proto odchází se skvělým pocitem, že udělali něco úžasného. Z jedné návštěvy se stane pravidelné setkávání, které často přeroste i v krásná přátelství. Jak můžete pomoci?

Přijďte si povídat

Klienty nejvíce potěší milá společnost. Pojďte si popovídat nebo třeba jen poslouchat. Můžete předčítat z oblíbené knížky nebo novin, pomáhat s luštěním křížovek nebo si zahrát nějakou společenskou hru.

Sdílejte svůj talent

Umíte hrát na housle, baví vás ruční práce, milujete malování nebo vám to jde s počítačem? Předejte kousek i našim klientům. Potěší je soutěž, beseda, zajímavá přednáška nebo originální vystoupení.

Vyrazte ven

Nenechte se omezovat branami domova. Stačí se domluvit s personálem a můžete vyrazit na procházku, dobrou kávu nebo výlet. A oceníme i pomoc při kulturních akcích v zařízení i mimo něj.

Chcete s námi pomáhat? Stačí se ozvat

Uvítáme i zapojení
rodinných příslušníků a blízkých

Chtěli byste přispět k tomu, aby se vaši blízcí cítili v Domově na Polní ještě o trochu lépe? Sepsali jsme pro vás podrobný návod, jak můžete pomoci.

Stáhnout návod

Praxe v Domově na Polní

Chcete u nás realizovat povinnou školní praxi nebo rekvalifikační kurz pro přípravu na práci v sociálních službách? Rádi vám tuto možnost poskytneme. Stačí mít připravenou smlouvu nebo dohodu o vykonání praxe od vysílající vzdělávací instituce a všechny potřebné detaily poté dohodneme individuálně. Podle odborného zaměření vám přiřadíme mentora tak, aby byla praxe pro vás i pro nás oboustranně přínosná.

Chcete k nám na praxi? Stačí se ozvat

Lenka Pavlíková

+420 515 143 025
pavlikova@domovnapolni.cz