Radost ze získaného daru

3. 3. 2024

Koncem roku 2023 se rozhodla společnost Iresoft, která poskytuje naší organizaci komplexní informační systém CYGNUS II., vyhlásit pro své klienty - poskytovatele sociálních služeb - soutěž "Vylepšete  si díky IRESOFTu Vaše pracovní prostředí." Soutěžilo se o sponzorský dar ve výši 80 000,00 Kč, účelově vázaný na úhradu čehokoliv, co vylepší pracovní prostředí zaměstnanců. 

Neváhali jsme a do soutěže se zapojili. Úkolem bylo sepsat text o tom, co pro nás znamená "štěstí v práci" a jak bychom dar pro naše zaměstnance využili, a také pořídit zajímavou fotografii zaměstnanců s produktem CYGNUS. Výzvy jsme se zhostili s nadšením a nasazením, výsledný text i fotografii zaslali vyzyvatelům a poté několik týdnů čekali, jak jsme ve velké konkurenci mnoha soutěžících uspěli. Naše radost byla veliká a nelíčená, když jsme se začátkem roku dozvěděli, že naše organizace byla vybrána jako jedna z těch šťastných dvaceti, které dar od společnosti IRESOFT získávají. 

V pátek dne 1. března 2024 byla celá tato akce završena, když byl zástupcem společnostni IRESOFT panem Pavlem Šrotířem předán ředitelce Domova na Polní, p.o. paní doc. Ing. Daně Martinovičové, PhD., MBA symbolický šek na částku 80 000,00 Kč. Můžeme tak nyní díky tomu uskutečnit další část našich plánů a našim pracovníkům zpříjemnit prostředí, ve kterém tráví svůj pracovní čas i dobu přestávky. 

Zároveň s vyjádřením naší radosti bychom chtěli poděkovat vedení a celému týmu společnosti IRESOFT za to, že myslí na uživatele svých produktů nejen jako na zákazníky, ale také jako na lidi, kteří chtějí být v práci obyčejně lidsky spokojení, a že jim toho pomáhají tímto způsobem dosáhnout. Velmi si tohoto skvělého počinu vážíme.

Přečtěte si také

Pomáhejte s námi

16. 5. 2024

STAŇTE SE NAŠIM DOBROVOLNÍKEM
 

 PROČ?
– pro pocit smysluplné činnosti
– pro možnost navázat...


číst více

Letní brigáda

16. 5. 2024

Hledáme na období ČERVEN – ZÁŘÍ 2024 šikovné brigádníky
se zájmem o práci se seniory na...

číst více

Ohlédnutí za uplynulým měsícem

3. 5. 2024

Měsíc duben nám v Domově na Polní utekl jako voda, ale i tak jsme měli spoustu prostoru pro naše aktivity.

Začátek měsíce jsme již tradičně...

číst více

Ohlédnutí za uplynulým měsícem

12. 3. 2024

I když byl společenský život v Domově na Polní po nedlouhou část uplynulého měsíce ovlivněný chřipkovou epidemií, mimo tuto nepříjemnou dobu...

číst více