Potěšující zprávy

10. 1. 2024

Do roku 2024 jsme vkročili pomyslně "pravou nohou". Radujeme se nejen z nového názvu a nového loga, ale o to pravé potěšení a radost se na prahu nového roku postarali blízcí našich klientů, kteří nám poskytli pozitivní zpětnou vazbu:

"Dobrý den, vážená paní ředitelko, chci Vám popřát do nového roku 2024 hodně zdraví a úspěchů ve Vaší práci. Dále bych chtěla z celého srdce pochválit celé oddělení "A" pod vedením paní Lenky Trnečkové za jejich kvalitní práci. O moji maminku paní L. je postaráno na jedničku. Chválím zdravotní sestry, ošetřovatelky i paní na úklid. Jsem s péčí maximálně spokojená," napsala nám dcera naší klientky, paní Irena Syrůčková.

Naše radost se zdvojnásobila, když podobná pochvala přišla formou e-mailu ředitelce organizace i od paní Dagmar Bukvaldové, dcery klientky z dalšího z našich oddělení:

"Vážená paní ředitelko,

chci Vám i celému Vašemu personálu z celého srdce poděkovat za úžasnou péči, jakou poskytujete klientům Domova a již rok mojí devadesátileté mamince. Jak náročná je to práce a co obnáší, si plně uvědomuji. Laskavý přístup, pochopení, pohlazení, trpělivost, nepřetržitá profesionální péče … to vše znám z pavilonu B. Musím zmínit také prostředí Domova, které prošlo moc příjemnými estetickými změnami. A v neposlední řadě velmi děkuji za vždy vstřícnou komunikaci s Vámi i pracovnicemi na ředitelství."

Oběma pisatelkám velmi děkujeme za jejich slova - každá takováto zpráva je vzpruhou a motivací pro nás všechny i znamením, že kráčíme po správné cestě a že má smysl v naší snaze o zvyšování kvality poskytované péče a spokojenosti našich klientů neustále usilovat.

Přečtěte si také

Ohlédnutí za uplynulým měsícem

12. 3. 2024

I když byl společenský život v Domově na Polní po nedlouhou část uplynulého měsíce ovlivněný chřipkovou epidemií, mimo tuto nepříjemnou dobu...

číst více

Radost ze získaného daru

3. 3. 2024

Koncem roku 2023 se rozhodla společnost Iresoft, která poskytuje naší organizaci komplexní informační systém CYGNUS II.,...

číst více

Ukončení zákazu návštěv

23. 2. 2024

Vážení rodinní příslušníci a blízcí našich klientů,

s potěšením Vám oznamujeme, že...

číst více

Zákaz návštěv v Domově na Polní

13. 2. 2024

Vzhledem k nepříznivému vývoji epidemiologické situace jsou zakázány s okamžitou platností návštěvy u našich...

číst více