Ohlédnutí za uplynulým měsícem

12. 3. 2024

I když byl společenský život v Domově na Polní po nedlouhou část uplynulého měsíce ovlivněný chřipkovou epidemií, mimo tuto nepříjemnou dobu se naši klienti stihli i dobře pobavit. O masopustní zábavu se postaraly naše milé dobrovolnice "babky Sokolky", za jejichž vydatné pomoci se 13. 2. 2024 konalo společné masopustní Vynášení basy se zpěvem, tancem a všeobecným veselím.

Na postní období se však připravovali i klienti samotní při aktivitách v kuchyňkách, kde se věnovali přípravě škvarků, vaření dobrého jídla a pečení masopustních koblížků. Výsledkem této činnosti byly nejen výborné pochutiny k snědku, ale hlavně příjemný pocit z dobře odvedené práce, ze vzpomínání na prožité masopustní vychystávání v době jejich mládí, ze společného posezení u harmoniky po vydařeném ochutnávání. 

V pátek 8. března jsme pak oslavili Mezinárodní den žen - na společné oslavě popřála ředitelka organizace paní Dana Martinovičová všem klientkám k jejich svátku a svou úvodní řečí zahájila krásné odpoledne plné barevných květů, zpěvu a radosti. Všechny klientky dostaly květinu od mužské části personálu a o hudební vystoupení se postarala paní Marie Tomanová, kterou už naši klienti dobře znají a jejíž hudební návštěvy nás vždy potěší.

Zkrátka nezůstaly ani zaměstnankyně organizace, i na ně paní ředitelka pamatovala - všechny dostaly k MDŽ krásný dáreček, který jim předal jediný mužský představitel vedení organizace. 

Moc děkujeme všem, kteří se na utváření hezkých chvil uplynulého měsíce jakýmkoliv způsobem podíleli. Těšíme se zase na další. 

Přečtěte si také

Pomáhejte s námi

16. 5. 2024

STAŇTE SE NAŠIM DOBROVOLNÍKEM
 

 PROČ?
– pro pocit smysluplné činnosti
– pro možnost navázat...


číst více

Letní brigáda

16. 5. 2024

Hledáme na období ČERVEN – ZÁŘÍ 2024 šikovné brigádníky
se zájmem o práci se seniory na...

číst více

Ohlédnutí za uplynulým měsícem

3. 5. 2024

Měsíc duben nám v Domově na Polní utekl jako voda, ale i tak jsme měli spoustu prostoru pro naše aktivity.

Začátek měsíce jsme již tradičně...

číst více

Radost ze získaného daru

3. 3. 2024

Koncem roku 2023 se rozhodla společnost Iresoft, která poskytuje naší organizaci komplexní informační systém CYGNUS II.,...

číst více